İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dinamik Ofisler (Adres-İletişim)AHMET GÜLŞEN MALİ MÜŞAVİR
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Biz kimiz

Bilgi birikimi, tecrübesi ve aksiyonuyla Dinamik ofislerimiz, iş hayatının tüm aşamalarında girişimcilerimize rehberlik etmektedir. 2010 yılından beri girişimin bütün süreçlerinde, mali mevzuat uygulamalarında, teşvik ve hibelerden yararlandırma noktasında azami özen, titizlik, açıklık ve netlik politikasıyla sonuç odaklı olarak çalışmaktayız.

Dinamik ofislerimizde, mali müşavirlik ve muhasebe hizmetlerine ilaveten Ar-Ge muhasebesi ve danışmanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Kosgeb, Tübitak, Kalkınma Ajansları, teknoloji geliştirme merkezleri gibi kurumlarımızın sağladığı hibe ve teşviklerle ilgili danışmanlık ve uygulama hizmetlerini sunuyoruz.

Son yıllarda daha çeşitlenen ve uygulama bakımından tabana yayılan teşvik ve hibelerden, çoğu zaman girişimci/firmaların ya haberi olmamakta ya da yanlış tercih/uygulamalar sonucu kaçırılan fırsatlar olabilmektedir. Kaçırılan teşvik/hibe fırsatlarının bazıları telafi edilebilirken, bazılarında geri dönüş imkânı da olmamaktadır.

Şimdilik Ankara ve Konya’da bulunan Dinamik Ofislerimizde sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

Mali müşavirlik, muhasebe

Bordrolama

Teknokent, Teknogirişim, Ar-Ge danışmanlığı ve uygulamaları

Kosgeb teşvik ve hibe danışmanlığı

İşletmeniz için sistem ve verimlilik analizleri/raporlaması

İstisna Raporlama

KDV istisnası işlemleri

Karmaşık ticari ve mali mevzuat ortamında Dinamik Ofislerimizin ortak akıl, bilgi birikimi ve tecrübeyle harmanladığı samimi, açık ve net rehberliği, iş hayatının tüm süreçlerinde sizinle…

İlk yorum yapan siz olun

    Bir Yorum Yazın/ Soru Ekleyin