MIND4MACHINES Üretimde Dijitalleşme 2. Çağrısı

MIND4MACHINES projesi, üretim sektörü için dijitalleşme çözümleri üreten KOBİ ve startupların Endüstri 4.0 alanındaki inovasyon çalışmalarına 3,3 Milyon Avro tutarında destek sağlamaktadır. İstanbul Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünü yaptığı proje, Avrupa Birliği Ufuk 2020 INNOSUP-01-2020 Programı altında yer almaktadır. MIND4MACHINES, projesi kapsamında açılan çağrılarla KOBİ ve startuplara finansal destek sağlanması, hızlandırma programı ve proje kapsamındaki diğer faaliyetlerle birlikte çarpan etkisinin oluşturulması hedeflenmektedir.

MIND4MACHINES Üretimde Dijitalleşme ikinci çağrısı 14 Şubat 2023 tarihinde açılmış olup, 19 Nisan 2023 saat 18:00’e kadar başvuruları alacaktır. Çağrı kapsamında üretimin dijitalleşmesine yönelik proje fikri olan teknoloji tedarikçisi KOBİ’lerin üretim sektöründen bir firma ile gerçekleştirecekleri projeler, tek teknoloji tedarikçisi içermesi durumunda 60.000 Avro’ya kadar, iki teknoloji tedarikçisi içermesi durumunda ise 120.000 Avro’ya kadar desteklenecektir

Mind4Machines

Who can apply

Proposals for manufacturing SME digitalization projects must be submitted individually by a technology provider SME or by a partnership of two technology provider SMEs for complex solutions, having one industry partner.  Cross-border partnerships are strongly encouraged. 

All applicants [technology supplier applicant(s), industry partner] must be registered in one of the EU27 Member States or in Horizon 2020 Associated Countries. The list of the countries associated with Horizon 2020 is available here.

How to apply

The proposal will be submitted electronically by the main applicant using the F6S Platform.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s