Agile Koç Nedir?

Agile Koç Nedir?

çevik dönüşüm konusunda tecrübeli, çevik kültürü özümseyip kendi içinde de uyarlayarak tecrübe eden ve bu tecrübelerini başka ortamlara aktarıp deneyimlenmesine yardımcı olan, açık fikirli, her zaman öğrenen, dinleyen, yeri geldiğinde fikrini ortaya koyan ve yönlendiren kişidir. Agile Koç’un amacı bulunduğu organizasyona kendi ihtiyacını karşılayan en etkin çözümü bulmasında aracılık etmektir. Agile Koç yeni teknik ve araçlar öğreterek organizasyonun kendine özgü pratiklerini yaratabilmesini sağlar.

WHAT IS AGILE COACHING?
“Going Agile” requires more than using stickies and standing around a board in the mornings. It asks us to not only adopt new practices and techniques, but to show up in a completely different way at work – no matter our role or rank. What started out as a new way of software development has in the 20+ years since its inception revolutionised organisations, leadership teams, the way we interact with customers, even the way we structure our organisations and reward people.

iyi çalışmalar
Saygılarımla,

Ahmet GÜLŞEN, Mali Müşavir
03123121286 | 05426414699 | ahmetgulsen|
Necatibey Cad. 8/117 (kat 7) Çankaya ANKARA
http://dinamikofis.com/

Yazar: Ahmet GÜLŞEN Mali Müşavir

1970 yılında Çankırı’da doğdu. Çankırı Lisesi ve Erciyes Ünv. İktisat Fakültesinden mezun oldu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatına sahip olup, Kayseri’de 1998-2007 Dönemlerinde YMM firmasında denetçi, 2007-2009 dönemlerinde imalat sektöründe KOBİ ve büyük ölçekli firmalarda Muhasebe Müdürlüğü yaptı. 2010 yılında Ankara’da Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik bürosu açtı. Arge Muhasebesi ve teşvik hibe konularında çalışmaktadır.

Yorum Yazınız